niedziela, 22 grudnia 2013

change room, czyli remont


Hej kochani   

Dzisiaj taki troszkę inny pościk, w którym chcę pokazać Wam mój wymarzony pokój. Myślę, że niedługo w moim obecnym pokoju zajdą duże zmiany. Niestety cały czas dzielę go ze swoją młodszą siostrą. 

Zacznę najpierw od najważniejszej dla mnie rzeczy, czyli toaletki. Na miejscu moich dwóch szaf, postawię toaletkę oraz wieszak na ubrania. 


Następnie postawię na toaletce doniczkę białą z moim ulubionym wzorkiem. Tą samą doniczkę mam już zakupioną i znajduje się ona na jednym z parapetów. Będzie ona służyła do przechowywania moich pędzli do makijażu.


Kolejnym krokiem będzie zmiana mebli z drewnianych na białe. Będą się dobrze zgrywały z kolorem ścian. Kupię tylko dwa biurka,  komodę i półki.


Później zdejmę moją dziecięcą fototapetę ze ściany i na jej miejsce przykleję różne modowe inspiracje. Ułożę je w kształcie serca.♥Na jednym z biurek znajdzie się też drewniany napis ''love''.
W razie czego kolor ścian zmienię na lekką biel, albo zostawię mój kochany liliowy róż- dwa moje ulubione kolory. Natomiast jeśli chodzi o moje łóżka, to zmienię tylko kołdrę i poduszkę, ponieważ są one bardzo wygodne. A ja muszę spać tylko na jednym typie materacy, ponieważ w przeciwnym razie bolą mnie plecy (Panna wygodnicka). 


♥ I tak właśnie urządzę mój pokój. Pewnie jesteście ciekawi, ile mnie to wyniesie. Dlatego też przygotowałam taką niewielką listę.Lista
toaletka                                         663 zł

wieszak na ubrania                                    33 zł  
               
doniczka                                             10,60 zł  

dwie półki                                             199 zł 

komoda                                                  549 zł 

dwa biurka                                               832 zł

kołdra i poduszka                                        115 zł 

      ---------------------------------------------------------

Suma: 2401,60 zł
                                                                  Podoba Wam się taki pomysł na urządzenie pokoju? A jaki jest Wasz?


Formularz kontaktowy

Obserwatorzy

Contact us

blogovin