wtorek, 8 kwietnia 2014

chodzący ideał przyszłości


Ostatnio zainspirowały mnie ciekawe zajęcia dodatkowe. Od razu narodził się w mojej głowie nowy temat na post. Pomyślałam, że może on Was zaciekawić i przeczytacie go w całości. 
Z a c z y n a j ą c...

Każdy kiedyś myślał o swojej przyszłości i gdybym zapytała kto nie, na pewno by ucichło. Otóż większość wyobraża sobie przyszłość w ten sposób, że będzie miało własny dom, własną rodzinę i własne życie. Pisząc ''własne życie'' mam na myśli niezależność od innych. Ale czy mając dom, rodzinę i pracę jesteśmy niezależni od ludzi? Czasem myślimy, że gdy opuścimy swoje rodzinne lokum, staniemy się bardziej dorośli. Jednak takie rozumowanie jest błędne, ponieważ nigdy nie będziemy niezależni od innych. Wiele osób stawia sobie różne cele w życiu, np.: ja chcę mieć kasztanowe włosy, mieszkać w pięknej willi z widokiem na morze oraz malować swoje usta na bordowy kolor. Oprócz tych, mam oczywiście więcej marzeń, które przy odrobinie szczęścia pragnę spełnić. Dlatego przygotowałam dzisiaj dla Was mój ''Chodzący Ideał Przyszłości'', czyli w skrócie jak chcę, aby potoczyło się moje życie?Wygląd zewnętrzny:

➠ bordowe usta
➠ kasztanowe włosy
➠ szczupła, wysoka sylwetka
➠ oczy pomalowane eyelinerem i tuszem do rzęs
➠ długie paznokcie pomalowane na liliowy róż

Praca:

➠ lekarz-ortopeda
➠ śpiewaczka operowa 

Miejsce zamieszkania:

➠ Polskie- Kraków, Poznań
➠Zagraniczne- Londyn, Norwegia

Dom:

➠białe meble 
➠drewniana podłoga
➠duże okno z powiewającą firanką
➠jasna toaletka, a na niej białe doniczki z kosmetykami
➠ kuchnia połączona z salonem


Wy także możecie zrobić sobie swój chodzący ideał przyszłości. Napiszcie w komentarzach, jak miałoby wyglądać Wasze życie?


linkFBTwitterYou Tube

Formularz kontaktowy

Obserwatorzy

Contact us

blogovin