piątek, 13 grudnia 2013

be yourself


Hej kochani


Po głowie krążył mi dosyć ciekawy temat, a mianowicie Bycie sobą. Wiele ludzi wzoruje się na innych, uległa wpływom oraz zmienia się. Jednak nie zawsze mieć idola, oznacza to samo, co być w pełni sobą. Czasem człowiek popełnia jeden, ale dosyć ważny błąd, wzoruje się na kimś. Jest to dosyć powszechne. Ostatnio nawet czytałam pewną gazetę i byłam bardzo zszokowana jednym artykułem, który w szczególności przykuł moją uwagę. Dotyczył on kilku popularnych blogerek, które według niektórych mają swój własny styl i nie wzorują się na nikim. To nie prawda! One też mają swoje autorytety i zdarza im się kopiować kogoś.


Warto czasem dostrzec coś pozytywnego u siebie. Być może nie masz najcudowniejszych nóg na świecie, ale są one zdrowe i proste. Możesz te nie mieć najpiękniejszych ust, ale za to masz cudowny uśmiech, który codziennie poprawia humor ludziom, w Twoim otoczeniu. Może nie masz wielkich sum pieniędzy, które wydajesz na byle jakie rzeczy, ale przynajmniej masz niesamowitą osobowość i pogodę ducha, która jest najcenniejszą rzeczą na świecie. Nie musisz być perfekcyjną osobą, na którą milion ludzi zwraca uwagę. Dla wszystkich liczy się tylko to, co masz w swoim sercu. Przecież perfekcja jest bardzo nudna. Bądź sobą i doceń to kim jesteś! Bo jest z Ciebie na prawdę świetna osoba! Zawsze myśl pozytywnie i dużo się uśmiechaj! Chyba wolisz, żeby ktoś lubił Cię za to, kim jesteś, a nie za tego kogo udajesz? Bo prawdziwość jest najcenniejsza! Bądź sobą, bo jesteś wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Miej taką świadomość!


A Ty? Jesteś w 100% sobą? Czy raczej zdarza się Tobie upodabniać się do kogoś? Jakie jest Twoje zdanie? Jeśli ten post dał Ci dużo do myślenia, napisz komentarz. 
Formularz kontaktowy

Obserwatorzy

Contact us

blogovin