czwartek, 26 września 2013

Czy warto mieć swojego idola?


HEJKA!
Dzisiaj mam dla Was post o tematyce- Czy warto mieć swojego idola?
Mieć go czy nie? No właśnie, to pytanie potrzebuję konkretnej odpowiedzi :) Niektórzy uważają, że nie potrzebują własnego autorytetu, ponieważ mają siebie i nie chcą ''kopiować'' czyjegoś zachowania. Czy można to w ogóle nazwać ''kopiowaniem''? 
                                            Mój idol
Moim idolem jest Harry Styles, członek zespołu One Direction. Wiem, że większość osób za nim nie przepada, ale każdy ma prawo do własnego zdania :) Ur. 1 lutego 1994 r. w Holmes Chapel. Ma 178 cm wzrostu i zielone oczy. Harry był wokalistą w zespole ''White Eskimo''. Sławę zdobył w angielskim programie ''X Factor''.
          Dlaczego uważam go, za swojego idola?
 Harrego głównie cenię za wrażliwość, szczerość i prawdziwość. Jest bardzo romantyczną osobą. Jego zdaniem, przejażdżka rowerem byłaby idealna na pierwszą randkę. Styles znany jest też z tego, że bardzo szanuje kobiety. Uważa, że powinno się je szanować i próbuje to robić, ale kiedy myśli, że źle potraktował kobietę czuje się naprawdę winny. Dlatego mogę nazwać go ''Moim idolem''. 

                    Czy każdy musi mieć własnego idola?
Otóż nie. Nie każdy interesuję się życiem młodych gwiazd. Są takie osoby, które wolą pograć w piłkę lub spotkać się ze znajomymi. Nie jest to w żadnym wypadku złe. Nikt Was przecież nie zmusza, do posiadania własnego idola. Wybór należy tylko i wyłącznie do Was :) Jeśli znacie jakąś osobę, która wzbudza w Was podziw i chcecie być tacy jak ona, to znaczy, że macie już własnego idola. 
                  Kto może być moim idolem?
Idolem może być każdy niezależnie od pochodzenia, zawodu i sławy. Myślicie, że to może być trudne? Otóż nie. Idol może być wśród Was. Wystarczy tylko się rozejrzeć. Nie musi nim być aktor ani gwiazda popu. Przecież idolem może być nawet rodzic, przyjaciel, a nawet bohater Twojej ulubionej książki. Sam musisz zdecydować, kto tak na prawdę zasługuję na to miano. 

                  Najpopularniejsi idole nastolatków:
Justin Bieber-  piosenkarz, autor tekstów i aktor
Harry Styles- piosenkarz, autor tekstów i aktor
Selena Gomez- aktorka, piosenkarka
Rihanna- modelka, aktorka, projektantka mody, piosenkarka
Miley Cyrus-wokalistka, autorka tekstów, aktorka
Jennifer Lopez- aktorka, piosenkarka, tancerka
Dawid Kwiatkowski- bloger, gwiazda internetu
                            

                             A KTO JEST WASZYM IDOLEM? :) 

Formularz kontaktowy

Obserwatorzy

Contact us

blogovin